Стрічка публікацій

На фестивалі «Розмаїття» вчилися пізнавати «особливих» людей

Кампанія «Особливі виборці» добігла свого кінця. Ще на самому її початку організатори – молодіжний інноваційний центр «Медіа-М» та їхні партнери у Бердичеві з організації «Молодь обирає майбутнє» – вирішили якомога менше часу проводити у спілкуванні в тісних кабінетах. Тож і фінал проекту відзначили на свіжому повітрі – серед зелених краєвидів Бердичівського професійного агарного ліцею. Масштабне дійство отримало назву фестиваль «Розмаїття».

Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за участю дітей-сиріт та дітей, які проживають у кризових сім’ях (відео)

З метою популяризації спорту, активного відпочинку, формування здорового способу життя та залучення дітей до позаурочної діяльності Бердичівська міська громадська молодіжна організація «Молодь обирає життя» в рамках проекту "Інформаційно-освітня кампанія представництва прав та інтересів соціальних сиріт Бердичівщини" за підтримки Управління сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердичівської міської ради спільно з дитячо-юнацькою спортивною школою ініціює проведення Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за участю дітей-сиріт та дітей, які проживають у кризових сім’ях.

У Бердичеві пройшов 2-й Форум представництва інтересів соціальних сиріт (телеканал "ВІК")

Виховання дітей в ромських родинах (програма "Романе джівіпен", відео)

Виховання дівчаток у ромській родині в основному здійснюється мамою, бабусею, загалом жіночою половиною громади. Вони формують світогляд, вподобання, традиції. Сучасні події суспільного розвитку  ставлять нові цілі та завдання перед підростаючим поколінням. І як важлива роль дорослих помітити нові проблеми, інтереси, тенденції у житті дівчинки. 

Суд на Закарпатті вирішив знести будинок багатодітної ромської родини (програма "Романе джівіпен", відео)

Сьогоднішня тема – незвичайна. Вона стосується величезної проблеми життя ромів, а саме –  умов проживання.