Стрічка публікацій

Надя Вікарій з Бердичева ("Особливі люди")

Страшно, сумно, а часом смішно… Так різко змінюється настрій, коли слухаєш історії з життя Наді Вікарій - життя, у якому вже стільки всього, хоч воно (якщо зважати лише на вік) – ніби тільки починається.  Єдине, чого немає в цьому житті – це нудьги. А ще, мабуть, зневіри.

Лойче з Радванки ("Особливі люди")

Наш співрозмовник – Андрій Гажі, або просто Лойче – корінний мешканець РАдванки – ромського району Ужгорода. Займається громадською роботою, розповідає історію Радванки, про життя у своїй родини та про проблеми ромів.

Ксюша Котенко ("Особливі люди")

Досвід таких людей – це коштовність, бо собівартість звичайних, буденних речей у їхньому житті надзвичайно висока. Наша героїня Ксюша Котенко з Черкас знає секрет успішного життя – життя, в якому є місце для незвичайного.

Нуріє-Апте Біязова ("Особливі люди")

Нуріє-Апте Біязовій 84 роки, живе у Білогірську. Досі займається громадською діяльністю. Згадує довоєнний Крим, депортацію, життя у вигнанні.

Інтерв’ю з мукачівською легендою - ромом Алладіном (аудіо)

Давно мав на меті зробити серію інтерв’ю з деякими мукачівськими легендами. Під словом «легенда» я маю на увазі деяких персонажів, яких знають всі мешканці маленького містечка, а можливо навіть і його гості. Ці герої не добились успіху і вони потребують трошки наших грошей, тільки кожен з них по своєму ці гроші у вас просить. До прикладу Алладін – маленького зросту ром, робить фокус з монетами, набирає їх в рот і випльовує в залізну миску, побачене завжди вражає. З ним мені хотілось поспілкуватись в першу чергу, бо його життя для мене абсолютна таємниця… Помітивши його біля Ратуші, я запропонував випити кави, він не відмовився, щоправда говорить він дуже тихо, тому спілкуватись було непросто. Прислухайтесь.