Стрічка публікацій

На форуме разнообразия рассказали о трагической судьбе гей-клуба

В Луганске состоялся неформальный форум культурного разнообразия. Вместо привычного круглого стола участникам предложили прогуляться улицами города, сообщает корреспондент Полемики.

Люди, обмежені суспільством. Репортаж «Молодого радіо» з Форуму розмаїття у Черкасах (+фото)

Черкаси зустріли нас приємною прохолодою і світло-блакитним небом. Ми швидко знайшли Театральну площу, де на нас вже чекали.

Форум у Черкасах починається з акції «Проживи годину з інвалідністю»: усім охочим дали змогу спробувати поїздити у візку, на якому пересуваються ті, хто не може ходити. Міцний чоловік всівся у візок, проїхатись на ньому площею для нього - легка розвага. Але коли підійматися пандусом - ледь добирається до верху.

- Без поручнів це взагалі нереально зробити, - каже, коли вже виїхав на сходи перед театром.

 

Світлана Литвак: "Людина з обмеженими можливостями - супермен"

Учора у Черкасах кожен охочий міг сісти в інвалідний візок і на собі відчути, як воно пересуватися у візку або гуляти містом наосліп.

Шлях до толерантності (narodua.com)

У Черкасах сьогодні, 29 квітня, завершилося друге коло "Форумів розмаїття", покликаних актуалізувати в суспільстві проблему толерантності до різних соціальних груп і загалом до "не таких" людей. Організатори і учасники форумів розмаїття доводили, що кожна людина має свої особливості. І всі люди мають право на цю особливість, як і право на толерантність й допомогу суспільства.

10 хвилин з обмеженими можливостями – за власним бажанням (pres-centr.ck.ua)

На Черкаському форумі розмаїття людей з інвалідністю охочих сісти у інвалідний візок було не багато. Висвітлити цю подію теж не спішили. Я б і сам скоріш заховався за посмішками, але тендітна дівчинка перевернула мій сьогоднішній світ.