Стрічка публікацій

У ефірі "Молодого радіо" з'являться "Особливі люди"

"Молоде радіо" запускає цикл передач "Особливі люди" - живі історії людей, кожен з яких унікальний по-своєму. Героями перших випусків стануть  кримська татарка, яка пережила депортацію, гей, який розводить голубів, випускниця інтернату, дівчина, яка пересувається на візку і робить дивовижні картини з тіста. Усі вони - ті, кого називають меншинами - брали участь у Форумах розмаїття в рамках проекту "Особливі виборці", що фінансується Європейським Союзом.

Особливі виборці – звичайні люди (БРО "Фонд громад")

9 травня в Білогірську АР Крим пройшло засідання громадських активістів, щодо підсумків проекту по мобілізації виборців з числа релігійних меншин.

Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за участю дітей-сиріт та дітей, які проживають у кризових сім’ях (відео)

З метою популяризації спорту, активного відпочинку, формування здорового способу життя та залучення дітей до позаурочної діяльності Бердичівська міська громадська молодіжна організація «Молодь обирає життя» в рамках проекту "Інформаційно-освітня кампанія представництва прав та інтересів соціальних сиріт Бердичівщини" за підтримки Управління сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердичівської міської ради спільно з дитячо-юнацькою спортивною школою ініціює проведення Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за участю дітей-сиріт та дітей, які проживають у кризових сім’ях.

Дети сироты ждут ответа! (belogorsknews.blogspot.com)

Недавно в адрес ресурса "Новости Белогорья" пришло необычное письмо, вернее несколько писем. Общественная организация БМГМО "Молодь обирає життя" из Бердичева работает с детьми сиротами. И вот несколько таких деток написали письма в надежде, что может кто-то отзовется и ответит им. 

У Бердичеві пройшов 2-й Форум представництва інтересів соціальних сиріт (телеканал "ВІК")