Стрічка публікацій

Нуріє-Апте Біязова ("Особливі люди")

Нуріє-Апте Біязовій 84 роки, живе у Білогірську. Досі займається громадською діяльністю. Згадує довоєнний Крим, депортацію, життя у вигнанні.

У ніч з 31 травня на 1 червня пройде VI фестиваль соціальних юнацьких фільмів «32 травня»

У ніч з 31 травня на 1 червня у Сквері Пам'яті відбудеться VI Нічний фестиваль соціальних юнацьких фільмів «Тридцять друге травня». Захід розпочнеться о 21.00 і триватиме до світанку. Через перегляди і обговорення фільмів організатори намагаються привернути увагу громадськості до системних порушень прав дитини в Україні та стимулювати активні дії молоді, - повідомили "Молоде радіо" організатори.

Спартакіада в училищі (Газета "Земля Бердичівська" від 17.05.2013 р.)

На крок ближче до здійснення своєї мрії (Газета "Бердичівські новини" від 17.05.2013 р.)

Завершився останній етап реалізації проекту "Інформаційно-освітня  кампанія представництва прав та інтересів  соціальних сиріт Бердичівщини", ініційований Бердичівською міською  громадською молодіжною організацією «Молодь обирає життя» в рамках проекту "Особливі виборці: голоси меншин у  виборчій кампанії 2012 року", який реалізується Молодіжним інноваційним центром "Медіа-М" за фінансової підтримки Європейського  Союзу. І сьогодні можна підводити  підсумки та говорити про результати.  А результати дійсно є: актуалізована  проблема через ЗМІ та громадськість  щодо представлення прав та інтересів  соціальних сиріт, які навчаються у  ПТНЗ;  соціальні сироти всіх ПТНЗ (4 заклади) отримали можливість заявити  про свої потреби та інтереси за допомогою креативного методу «форум-театр» та ознайомились з практичним інструментарієм  і моделями спілкування; соціальні  сироти отримали партнерів (педагогічні  працівники, органи влади) для співпраці  у напрямку представлення і захисту  своїх інтересів та прав;  розроблено постер  для розміщення соціальної реклами на сіті-лайтах та мініборді  міста Бердичева і створено радіо  ролик щодо дотримання  прав та інтересів  учнів ПТНЗ за участю  самих же соціальних сиріт. 

17 мая в Донецке пройдет пресс-конференция, приуроченная к Международному дню противодействия гомофобии и трансфобии – 2013

17 мая в Донецке пройдет пресс-конференция, приуроченная к Международному дню противодействия гомофобии и трансфобии – 2013.  

17 мая является Международным днем  против гомофобии и трансфобии (IDAHO), начиная с 2004 года. В этот  день в 1990 году было принято  решение Всемирной организации  здравоохранения исключить гомосексуальность  из списка психических заболеваний  и расстройств.