Стрічка публікацій

17 жовтня - Форум ромів під Ужгородом

17 жовтня 2012 року в селі Концово Ужгородського району Закарпатської області на Форум розмаїття зберуться представники ромської громади, журналісти, громадські активісти. На зустрічі вони обговорять на зустрічі актуальні проблеми місцевої  ромської громади та бачення їх у світлі виборчої кампанії.

Визначено переможців конкурсу міні-грантів

МІЦ "Медіа-М" підбив пудсумки конкурсу міні-грантів для громадських організацій в рамках проекту "Особливі виборці". Переможці - 6 громадських організацій з Бердичева (Житомирська область), Ужгорода, Черкас, Донецька, Білогірська (АР Крим) та Луганська.

Конкурс міні-грантів від проекту ЄС "Особливі виборці: голоси меншин у парламентській виборчій кампанії 2012 року"

Проект Європейського Союзу «Особливі виборці: голоси меншин у парламентській виборчій кампанії 2012», що реалізовується Молодіжним інноваційним центром «Медіа-М», оголошує конкурс міні-грантів для неурядових організацій.

Мета конкурсу – підтримати ініціативи ОГС із представлення у виборчій кампанії 2012 року думок громадян, які належать до меншин або вразливих груп населення.

Проект Європейського Союзу "Особливі виборці: голоси меншин у парламентській виборчій кампанії 2012 року"

25 липня 2012 року стартував проект Проект Європейського Союзу "Особливі виборці: голоси меншин у парламентській виборчій кампанії 2012 року", який здійснюється Молодіжним інноваційним центром «Медіа-М» за фінансування Європейської комісії.