Стрічка публікацій

21 вересня - Форум виборців з особливими потребами у Черкасах

21 вересняу Черкасах пройде форум виборців з особливими потребами. Це перший з форумів розмаїття у рамках проекту "Особливі виборці: голоси меншин у виборчій кампанії 2012 року".

Чи займають активну громадянську позицію люди з особливими потребами? На скільки можливо для них взяти участь у голосуванні на виборчій дільниці? Які проблеми соціального характеру хвилюють людей з інвалідністю в першу чергу?

27 вересня - Форум представників релігійних меншин у Білогірську (Крим)

27 вересня 2012 12.30. в Білогірську (АР Крим), в клубі "White stone" Торгово-розважального комплексу "GUZEL" відбудеться круглий стіл на тему: «Голоси релігійних меншин напередодні парламентської виборчої кампанії 2012 року».

Організація громадянського суспільства «Фонд громад» пропонує зустрітися лідерам різних релігійних громад, проблеми та інтереси яких, найчастіше, не знайомі широкій громадськості та залишаються поза увагою суспільства й політиків. На зустрічі представники меншин разом із громадськими активістами, журналістами та представниками органів місцевого самоврядування обговорять перешкоди,що  виникають при прийнятті ефективних рішень і впровадженні системних змін в Україні.

2 жовтня - Молодіжний Форум розмаїття у Луганську

2 жовтня у Луганську відбудеться Перший молодіжний Форум Розмаїття «Особливі виборці: голоси меншин у виборчій кампанії 2012-го року». Представники національних меншин, неформальна молодь та ЛГБТ-спільнота обговорять, хто з парламентаріїв зможе почути думку людей, яких прийнято не помічати.

Молодіжний Форум Розмаїття – це реакція на безвідповідальність народних обранців та дискримінаційні заклики, що все частіше лунають з передвиборчих трибун в Україні. У сучасному суспільстві саме ставлення політиків до виборців, що належать до меншин,врахування їхніх особливих потреб, повага до прав людини є важливою рисою демократії.

8 жовтня - Форум соціальних сиріт у Бердичеві

8 жовтня 2012 року у місті Бердичів Житомирської області пройде форум представництва прав та інтересів соціальних сиріт Бердичівщини, які є учнями професійно-технічних навчальних закладів. "Ядро" заходу - інтерактивна  вистава за методом "форум-театру"

12 жовтня - Форум геїв, лесбійок та трансгендерів у Донецьку

12 жовтня 2012 року у Донецьку на Форум розмаїття зберуться лесбійки, геї, бісексуали, трансгендери. Вони говоритимуть про свої проблеми та очікування від кандидатів напередодні виборів.

«Нетрадиційна» сексуальна орієнтація – природне явище чи надумана проблема? Який вплив понять «пропаганда гомосексуалізму» та «гомофобія» на життя конкретної людини? Якою має бути політика держави, аби кожна людина почувалася безпечно – незалежно від статевої поведінки?

Відповіді на ці та інші запитання шукатимуть разом люди з відмінною від традиційної статевою поведінкою, журналісти, активісти недержавних організацій, небайдужі громадяни. До участі в заході також запрошені представники влади та кандидати в народні депутати.