Стрічка публікацій

На Форумі розмаїття у Луганську долали стереотипи, слухали музику та малювали ідеального кандидата

Форум особливих виборців 2 жовтня зібрав у Луганську неформальну молодь, представників ЛГБТ-спільноти, активістів національних громад, журналістів та митців. За складом учасників форум цілком виправдав анонсоване визначення «першого молодіжного» - було креативно, весело та бурхливо. І це попри серйозність проблем, які порушувалися та обговорювалися.

Форум у Білогірську: враження (не)випадкового спостерігача

 Я давно шукав можливість дізнатися про те, як живе татарський Крим. Випадково, а скоріше невипадково, так опинився на форумі особливих виборців у Білогорську. Відкритість та гостинність місцевих співорганізаторів відчувалася протягом всього дня – і під час форуму, так і після його завершення. Взагалі, організатори подбали, аби конфесійна строкатість регіону була представлена як найширше.

Про духовні та мирські проблеми говорили мусульмани, мормони та православні греки у нічному клубі Білогірська

На «круглому столі» «Голоси релігійних меншин напередодні парламентської виборчої кампанії 2012 року» поруч сиділи імам мечеті, мормон, староста грецької православної громади, журналісти, представники міської влади, а також громадські активісти та звичайні мешканці Білогірська – райцентру Кримської Автономії. Усіх їх зібрала місцева громадська організація «Фонд громад» у рамках проекту «Особливі виборці: голоси меншин у парламентській виборчій кампанії 2012 року», щоб обговорити участь у громадському житті віруючих різних конфесій, проблеми на релігійному ґрунті та очікування релігійних громад від політиків.

О проблемах в стране нереализованных возможностей

27.09.2012 в торгово-развлекательном центре «GUZEL» города Белогорска состоялся Форум «Голоса религиозных меньшинств в преддверии парламентской избирательной кампании 2012 года». Инициаторами форума стал Молодежный инновационный центр «Медиа-М» (г.Киев) и Белогорская районная организация «Фонд громад».

 

Бути особливим

21 вересня у місті Черкаси відбувся перший «Форум розмаїття», що зібрав до спільної роботи людей з особливими потребами – представників громадської організації «Молода  Черкащини», Всеукраїнської спілки інвалідів, Товариство інвалідів-спинальників «Ентузіаст», а також представників місцевої влади, громадських активістів та журналістів. Форум в Черкасах відкриває цілу низку подібних заходів, що будуть проходити в різних містах України в рамках проекту «Особливі виборці: голоси меншин у парламентській виборчій кампанії 2012». Організатори проекту – Молодіжний інноваційний центр «Медіа-М», а співорганізаторами форуму в Черкасах виступила громадська організація «Молода Черкащина».