Стрічка публікацій

Олександр з Маріуполя ("Особливі люди")

Олександр живе в Маріуполі, активно займається громадською діяльністю, а ще – розводить птахів. 

13 червня у Вінниці виступить Сашко Положинський та кращі незрячі артисти

 13 червня у Вінницькій обласній філармонії відбудеться концерт на честь 5-річчя заснування проекту «Відчинилось життя». Вінничани зможуть послухати незрячих артистів-учасників телевізійних шоу «Голос країни», «Україна має талант» та «Народна зірка». Так, Вінницю представлятиме Наталія Слюсарчук.

Лойче з Радванки ("Особливі люди")

Наш співрозмовник – Андрій Гажі, або просто Лойче – корінний мешканець РАдванки – ромського району Ужгорода. Займається громадською роботою, розповідає історію Радванки, про життя у своїй родини та про проблеми ромів.

Розпочався конкурс на кращий плакат на антидискримінаційну тематику «Геть дискримінацію з нашої мови!»

Розпочався конкурс на кращий плакат на антидискримінаційну тематику «Геть  дискримінацію з нашої мови!».  До участі в  конкурсі запрошуються всі, хто досягли повноліття та бажають власними плакатами  на тему «Геть дискримінацію з  нашої мови!» показати проблеми расизму, дискримінації та ксенофобії, власними роботами стати на захист толерантного ставлення до інших.

Фото маленького рома перемогло у конкурсі «Права українця: які вони?»

Фотографія ромського хлопчика, зроблена На Форумі розмаїття проекту «Особливі виборці», здобула нагороду на фотоконкурсі «Права українця: які вони?».  Фотографія «Серйозне дитинство» стала однією з 9-ти, яким було присуджено перемогу у національному конкурсі, що проводився ротягом березня-травня 2013р. Мережею центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва ЄС в Україні.